Dobrý deň pani Machálková, ďakujem za dnešný príjemný deň. Bolo to naozaj milé vidieť nadšenie, ktoré máte a radosť z tohto spôsobu učenia. Verím, že v septembri začneme s 1. a 2. roč. a ako ste povedali, po nejakom čase sami uvidíme ako deti pekne postupujú. Myslela som si, že sa k 1. stupňu nechcem vrátiť, ale toto vyzerá zaujímavo. Je to akoby nová výzva. Pre mňa určite, a to som začala s učením malých predškolákov pred asi 10 rokmi a myslela som si, že už takmer všetko viem:) a tak ako vyrástli moje deti, zdalo sa mi zbytočné vracať sa na začiatok.

Milica Antálková (ZŠ Štvorlístok, Skalica)

Ja sama vidim na Gabike pokroky, z čoho sa veľmi tešíme. O to je to potešujúce, že Gabika k Vám veľmi rada chodí a deň,  keď ma angličtinu je pre ňu super.

D. Gonciová, maminka Gabiky

Chceli sme ti ešte aj takto s dievčatami poďakovať za zaujímavé a zábavné učenie sa v centre Jolly Phonics. Lucke aj Betty sa v JP veľmi páči a vždy sa k vám tešia. A odmenou (a vždy sa našlo niečo, za čo odmeniť) bola možnosť učiť sa aj netradične (hvezdáreň, výlety do parku atď.). Divadielko na záver sa páčilo tiež obom,

P. Guštafíková, maminky Lucky a Betty

To Top